• Ciepło to nasza
    specjalność

    specjalność

    specjalność

    specjalność

tree

Kariera

ASYSTENTKA BIURA/SEKRETARKA
Miejsce pracy: Pruszcz Gdański

Zakres zadań:

– zapewnienie sprawnego funkcjonowania sekretariatu,

– koordynacja obiegu dokumentów oraz ich archiwizacja,

– odbieranie telefonów, obsługa poczty elektronicznej,

– organizacja spotkań biznesowych, przyjmowanie gości oraz obsługa posiedzeń RN,

– obsługa administracyjna biura: zaopatrzenie w atr. biurowe i spożywcze,

– raportowanie/współpraca z innymi działami przedsiębiorstwa,

– rejestracja  i przygotowanie korespondencji wychodzącej i przychodzącej,

– skanowanie dokumentów do elektronicznego systemu obiegu dokumentów,

– przygotowywanie raportów, zestawień, baz danych,

– prowadzenie kasy i sporządzanie miesięcznych raportów kasowych,

– pozostałe prace organizacyjno- administracyjne na potrzeby Zarządu,

Wymagania:

preferowane doświadczenie zawodowe w prowadzeniu sekretariatu,

– łatwość nawiązywania kontaktów, wysokie umiejętności interpersonalne,

– skrupulatność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań,

– bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, oraz urządzeń biurowych (skaner, drukarka),

– wysoka kultura osobista oraz pozytywne nastawienie,

– umiejętność przygotowywania pism urzędowych oraz notatek ze spotkań służbowych,

– dobra organizacja pracy własnej, samodzielność i terminowość.

Oferujemy:

– stabilną, odpowiedzialną i pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,

– możliwość rozwoju i zdobywania doświadczenia na stanowisku,

– miłą atmosferę pracy w  dynamicznym zespole,

– dodatkowe szkolenia, podnoszenie kwalifikacji,

– zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

– atrakcyjne benefity: karta MultiSport.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres mailowy:

frost@pec-pruszcz.pl

Wyróżnienia i certyfikaty

Staramy się spełniać oczekiwania Klientów poprzez ścisłą współpracę od momentu identyfikacji potrzeb, poprzez opracowanie koncepcji, projekt, dostawę urządzeń, montaż, uruchomienie, regulację, aż po zapewnienie serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego.

więcej »

Referencje

Sposób, w jaki działamy, najlepiej prezentują opinie Odbiorców naszych usług. Uwagi i sugestie Klientów są dla nas wytycznymi, które wskazują kierunki rozwoju „PEC”. Dlatego jesteśmy wdzięczni za każdy sygnał, który pomoże nam podnieść jakość świadczonych usług na jeszcze wyższy poziom.

więcej »