Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility
 • Ciepło to nasza
  specjalność

 • Ciepło to nasza
  specjalność

 • Ciepło to nasza
  specjalność

 • Ciepło to nasza
  specjalność

tree

Mieszkasz w Pruszczu Gdańskim? Rozlicz PIT 2020

W tym roku po raz drugi odbędzie się w naszym mieście Loteria PIT. Pierwsza edycja loterii została przeprowadzona w 2020 roku. Wzięło w niej udział 3015 osób, a 213 z nich zadeklarowało, że rozlicza się w Pruszczu Gdańskim po raz pierwszy. więcej »
Na ilustracji znajduje się plakat zachęcający mieszkańców Pruszcza Gdańskiego do rozliczenia swojego Pitu na stronie internetowej www.pitwpruszczu.pl. Wypełniając PIT bierze się udział w loterii, w której do wygrania jest samochód Toyota Yaris oraz 5000 zł w gotówce.

Miejski Plan Adaptacji do Zmian Klimatu

W mieście Pruszcz Gdański ruszyły prace nad Miejskim Planem Adaptacji do Zmian Klimatu (MPA). Plan adaptacji do zmian klimatu jest dokumentem będącym odpowiedzią na potrzebę przygotowania miasta na skutki zmian klimatu, m.in. porywistego wiatru, ulew, podtopień czy fal upałów

więcej »
Na ilustracji znajduje się kula ziemska otoczona rękoma na tle Miasta Pruszcza Gdańskiego. Aby mieć wpływ na poprawę bezpieczeństwa w mieście, ochronę zdrowia weź udział w ankiecie.

Wyróżnienia i certyfikaty

Staramy się spełniać oczekiwania Klientów poprzez ścisłą współpracę od momentu identyfikacji potrzeb, poprzez opracowanie koncepcji, projekt, dostawę urządzeń, montaż, uruchomienie, regulację, aż po zapewnienie serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego.

Ilustracja przedstawia zdobyte certyfikaty i nagrody m.in. Gazelę Biznesu 2015 więcej »

Referencje

Sposób, w jaki działamy, najlepiej prezentują opinie Odbiorców naszych usług. Uwagi i sugestie Klientów są dla nas wytycznymi, które wskazują kierunki rozwoju „PEC”. Dlatego jesteśmy wdzięczni za każdy sygnał, który pomoże nam podnieść jakość świadczonych usług na jeszcze wyższy poziom.

Ilustracja przedstawia referencje udzielony przez naszych klientów. więcej »