Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility
 • Ciepło to nasza
  specjalność

 • Ciepło to nasza
  specjalność

 • Ciepło to nasza
  specjalność

 • Ciepło to nasza
  specjalność

tree

Przetargi

Zapraszamy do udziału w przetargach organizowanych przez „PEC”! Znajdziecie tu Państwo informacje o aktualnie organizowanych przetargach, niezbędną dokumentację oraz archiwum.

więcej »

INFORMACJE O SPÓŁCE

Pruszczańskie Przedsiębiorstwo Ciepłownicze „PEC” Sp. z o.o. działa na rynku od 1992 roku. Prowadzimy koncesjonowaną działalność gospodarczą w zakresie wytwarzania, przesyłu i dystrybucji energii cieplnej na potrzeby centralnego ogrzewania, ciepła technologicznego i przygotowania ciepłej wody użytkowej dla Odbiorców z terenu województwa pomorskiego.

więcej »

MISJA I PODSTAWOWE WARTOŚCI

Misją naszej spółki jest ciągłe zaspokajanie potrzeb klientów w zakresie bezpiecznego, niezawodnego, przyjaznego dla środowiska naturalnego dostępu do ciepła.Podstawowe wartości to ekologia, bezpieczeństwo, partnerstwo i otwartość.

więcej »

ZAANGAŻOWANIE SPOŁECZNE

Od lat angażujemy się w działania ważne dla społeczności miasta i okolic. Sponsorujemy DNI PRUSZCZA GDAŃSKIEGO, wspieramy działania Międzynarodowego Bałtyckiego Parku Kulturowego FAKTORIA oraz wielu innych instytucji działających w naszym mieście.

więcej »

„PEC” W MEDIACH

Zobacz, co na temat „PEC” można znaleźć w prasie i na stronach internetowych.

więcej »

Gdy coś nie działa

W przypadku przerw w dostawie ciepła lub ciepłej wody użytkowej prosimy w pierwszej kolejności o kontakt z zarządcą lub administratorem nieruchomości. Większość z takich przypadków to działania techniczne, o których na bieżąco powiadamiani są administratorzy.

więcej »

Warto wiedzieć

Informacje na temat ciepła, zdrowia i bezpieczeństwa oraz wskazówki, jak efektywnie korzystać z ogrzewania i ciepłej wody.

więcej »

Cennik usług

 • Cennik usług
więcej »

Taryfa dla ciepła

 • Taryfa dla ciepła
więcej »

Kariera w PEC

Kariera w PEC

więcej »

Współpraca

Współpraca z PEC

więcej »

Wyróżnienia i certyfikaty

Staramy się spełniać oczekiwania Klientów poprzez ścisłą współpracę od momentu identyfikacji potrzeb, poprzez opracowanie koncepcji, projekt, dostawę urządzeń, montaż, uruchomienie, regulację, aż po zapewnienie serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego.

Ilustracja przedstawia zdobyte certyfikaty i nagrody m.in. Gazelę Biznesu 2015 więcej »

Referencje

Sposób, w jaki działamy, najlepiej prezentują opinie Odbiorców naszych usług. Uwagi i sugestie Klientów są dla nas wytycznymi, które wskazują kierunki rozwoju „PEC”. Dlatego jesteśmy wdzięczni za każdy sygnał, który pomoże nam podnieść jakość świadczonych usług na jeszcze wyższy poziom.

Ilustracja przedstawia referencje udzielony przez naszych klientów. więcej »