• Ciepło to nasza
  specjalność

 • Ciepło to nasza
  specjalność

 • Ciepło to nasza
  specjalność

 • Ciepło to nasza
  specjalność

tree

Przetargi

Zapraszamy do udziału w przetargach organizowanych przez „PEC”! Znajdziecie tu Państwo informacje o aktualnie organizowanych przetargach, niezbędną dokumentację oraz archiwum.

więcej »

INFORMACJE O SPÓŁCE

Pruszczańskie Przedsiębiorstwo Ciepłownicze „PEC” Sp. z o.o. działa na rynku od 1992 roku. Prowadzimy koncesjonowaną działalność gospodarczą w zakresie wytwarzania, przesyłu i dystrybucji energii cieplnej na potrzeby centralnego ogrzewania, ciepła technologicznego i przygotowania ciepłej wody użytkowej dla Odbiorców z terenu województwa pomorskiego.

więcej »

MISJA I PODSTAWOWE WARTOŚCI

Misją naszej spółki jest ciągłe zaspokajanie potrzeb klientów w zakresie bezpiecznego, niezawodnego, przyjaznego dla środowiska naturalnego dostępu do ciepła.Podstawowe wartości to ekologia, bezpieczeństwo, partnerstwo i otwartość.

więcej »

ZAANGAŻOWANIE SPOŁECZNE

Od lat angażujemy się w działania ważne dla społeczności miasta i okolic. Sponsorujemy DNI PRUSZCZA GDAŃSKIEGO, wspieramy działania Międzynarodowego Bałtyckiego Parku Kulturowego FAKTORIA oraz wielu innych instytucji działających w naszym mieście.

więcej »

„PEC” W MEDIACH

Zobacz, co na temat „PEC” można znaleźć w prasie i na stronach internetowych.

więcej »

Gdy coś nie działa

W przypadku przerw w dostawie ciepła lub ciepłej wody użytkowej prosimy w pierwszej kolejności o kontakt z zarządcą lub administratorem nieruchomości. Większość z takich przypadków to działania techniczne, o których na bieżąco powiadamiani są administratorzy.

więcej »

Warto wiedzieć

Informacje na temat ciepła, zdrowia i bezpieczeństwa oraz wskazówki, jak efektywnie korzystać z ogrzewania i ciepłej wody.

więcej »

Cennik usług

 • Cennik usług
więcej »

Taryfa dla ciepła

 • Taryfa dla ciepła
więcej »

Kariera w PEC

Kariera w PEC

więcej »

Współpraca

Współpraca z PEC

więcej »

Wyróżnienia i certyfikaty

Staramy się spełniać oczekiwania Klientów poprzez ścisłą współpracę od momentu identyfikacji potrzeb, poprzez opracowanie koncepcji, projekt, dostawę urządzeń, montaż, uruchomienie, regulację, aż po zapewnienie serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego.

więcej »

Referencje

Sposób, w jaki działamy, najlepiej prezentują opinie Odbiorców naszych usług. Uwagi i sugestie Klientów są dla nas wytycznymi, które wskazują kierunki rozwoju „PEC”. Dlatego jesteśmy wdzięczni za każdy sygnał, który pomoże nam podnieść jakość świadczonych usług na jeszcze wyższy poziom.

więcej »