Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility
 • Ciepło to nasza
  specjalność

 • Ciepło to nasza
  specjalność

 • Ciepło to nasza
  specjalność

 • Ciepło to nasza
  specjalność

tree

Misja i podstawowe wartości

MISJA SPÓŁKI

Ciągłe zaspokajanie potrzeb klientów w zakresie bezpiecznego, niezawodnego, przyjaznego dla środowiska naturalnego dostępu do ciepła.

 

PODSTAWOWE WARTOŚCI

 • ekologia
 • bezpieczeństwo
 • partnerstwo
 • otwartość

 

EKOLOGIA

Dbamy o to, aby nasi Klienci mieszkali i pracowali w czystym i bezpiecznym dla zdrowia środowisku.

Stosujemy rozwiązania przyjazne dla środowiska. Eliminujemy uciążliwe dla środowiska technologie oparte o spalanie węgla i jego pochodnych. Propagujemy proekologiczne wzorce zachowań i nieustannie poszukujemy i wdrażamy rozwiązania minimalizujące wpływ naszej działalności na środowisko naturalne. Dzięki temu z roku na rok poprawia się  jakość życia mieszkańców Pruszcza Gdańskiego.

 

BEZPIECZEŃSTWO

Jesteśmy stabilnym i solidnym Partnerem, który dba o bezpieczeństwo Klientów i środowiska, w którym żyją.

Gwarantujemy wysoką niezawodność oraz bezpieczeństwo dostaw ciepła i ciepłej wody użytkowej. Nasi Klienci mogą czuć się bezpiecznie, ponieważ świadczone przez nas usługi budowlane i serwisowe zapewniają długoletnią, bezawaryjną pracę instalacji, kotłowni i węzłów cieplnych. W trosce o zapewnienie najwyższej jakości działamy zgodnie ze standardami ISO 9001:2008

Wszystkie nasze usługi objęte są 3-letnią gwarancją.

 

PARTNERSTWO

Klientów traktujemy po partnersku. Gramy fair tak, aby nasze relacje były korzystne dla obu stron.

Naszych Klientów traktujemy po partnersku. Otaczamy ich opieką na wszystkich etapach procesu inwestycyjnego, a także po jego zakończeniu. Doradzamy, jak optymalnie dobrać rozwiązania i racjonalnie korzystać z ciepła.

Doświadczony zespół pracowników troszczy się, aby właściwie zdiagnozować i rozwiązać wszelkie problemy związane z ciepłem.

Jesteśmy do dyspozycji przez 24 godziny na dobę.

 

OTWARTOŚĆ

Nasze drzwi są zawsze otwarte dla klientów i mieszkańców Pruszcza

Jesteśmy otwarci na potrzeby i oczekiwania naszych klientów. Jesteśmy gotowi wysłuchać każdego i w miarę możliwości pomóc mu w rozwiązaniu jego problemu. Dotyczy to nie tylko naszych kontrahentów ale również społeczności Pruszcza Gdańskiego i jego okolic.


Wyróżnienia i certyfikaty

Staramy się spełniać oczekiwania Klientów poprzez ścisłą współpracę od momentu identyfikacji potrzeb, poprzez opracowanie koncepcji, projekt, dostawę urządzeń, montaż, uruchomienie, regulację, aż po zapewnienie serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego.

Ilustracja przedstawia zdobyte certyfikaty i nagrody m.in. Gazelę Biznesu 2015 więcej »

Referencje

Sposób, w jaki działamy, najlepiej prezentują opinie Odbiorców naszych usług. Uwagi i sugestie Klientów są dla nas wytycznymi, które wskazują kierunki rozwoju „PEC”. Dlatego jesteśmy wdzięczni za każdy sygnał, który pomoże nam podnieść jakość świadczonych usług na jeszcze wyższy poziom.

Ilustracja przedstawia referencje udzielony przez naszych klientów. więcej »