Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility
 • Ciepło to nasza
  specjalność

 • Ciepło to nasza
  specjalność

 • Ciepło to nasza
  specjalność

 • Ciepło to nasza
  specjalność

tree

Smog. Co warto o nim wiedzieć?

Określenia „smog” użyto po raz pierwszy w 1905 roku. Pochodzi ono ze zbitki dwóch angielskich słów: smoke (dym) i fog (mgła). W mroźne dni zanieczyszczenia, które normalnie unoszą się w postaci dymu, osadzają się na zamarzniętym kondensacie pary wodnej…

więcej »

10 prostych sposobów na tańsze ogrzewanie

Twój kaloryfer słabo grzeje, choć jest nastawiony na „full”? Możliwe, że jest zapowietrzony. Dowiedz się, jak można temu zapobiegać.

więcej »

Dlaczego należy wietrzyć mieszkanie i jak to robić?

Nadmiar dwutlenku węgla oraz podwyższona wilgotność powietrza powodują złe samopoczucie, bóle głowy, podrażnienia skóry, błony śluzowej oraz gardła i choroby dróg oddechowych.

więcej »

To powinieneś wiedzieć o tlenku węgla

Według badań zleconych przez MSWiA, co czwarty Polak uważa, że czad (tlenek węgla) można rozpoznać po zapachu lub dymie. Nic bardziej mylnego! Tlenek węgla jest gazem niewyczuwalnym przez zmysły człowieka (bezwonny, bezbarwny i pozbawiony smaku).

więcej »

Najgroźniejszy produkt spalania

Elektrownie i elektrociepłownie działające w oparciu o spalanie węgla to źródła trzech niebezpiecznych rodzajów zanieczyszczeń: toksycznych gazów, metali ciężkich i pyłu zawieszonego.

więcej »

Dlaczego warto wymienić „junkersy” na instalację ciepłej wody?

Przedstawiamy trzy najważniejsze powody, dla których wspólnota powinna pomyśleć o wymianie podgrzewaczy na instalację ciepłej wody.

więcej »

Zanieczyszczenia przy spalaniu węgla kamiennego

Czy wiesz, ile zanieczyszczeń trafia do środowiska przy spalaniu 1 tony węgla kamiennego?

więcej »

Wyróżnienia i certyfikaty

Staramy się spełniać oczekiwania Klientów poprzez ścisłą współpracę od momentu identyfikacji potrzeb, poprzez opracowanie koncepcji, projekt, dostawę urządzeń, montaż, uruchomienie, regulację, aż po zapewnienie serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego.

Ilustracja przedstawia zdobyte certyfikaty i nagrody m.in. Gazelę Biznesu 2015 więcej »

Referencje

Sposób, w jaki działamy, najlepiej prezentują opinie Odbiorców naszych usług. Uwagi i sugestie Klientów są dla nas wytycznymi, które wskazują kierunki rozwoju „PEC”. Dlatego jesteśmy wdzięczni za każdy sygnał, który pomoże nam podnieść jakość świadczonych usług na jeszcze wyższy poziom.

Ilustracja przedstawia referencje udzielony przez naszych klientów. więcej »