Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility
 • Ciepło to nasza
  specjalność

 • Ciepło to nasza
  specjalność

 • Ciepło to nasza
  specjalność

 • Ciepło to nasza
  specjalność

tree

Dlaczego należy wietrzyć mieszkanie i jak to robić?

Dzięki wietrzeniu usuwamy z pomieszczeń dwutlenek węgla oraz wilgoć i doprowadzamy, świeże, natlenione powietrze.

Nadmiar dwutlenku węgla oraz niezdrowo podwyższona wilgotność powietrza powodują złe samopoczucie, bóle głowy, podrażnienia skóry, błony śluzowej oraz gardła a także choroby dróg oddechowych.

Zawilgocenie powietrza to także główna przyczyna powstawania grzybów i pleśni, zwłaszcza w tych miejscach, gdzie cyrkulacja powietrza jest znacznie ograniczona, np. w narożnikach pomieszczeń, za meblami, pod parapetami.

O ile trudno stwierdzić, że w pomieszczeniach nagromadziło się zbyt wiele dwutlenku węgla, to o podwyższonej wilgotności powietrza świadczą jednoznacznie zaparowane szyby w oknach oraz skraplanie pary na powierzchniach ścian i przedmiotów. To sygnał, że koniecznie należy przewietrzyć mieszkanie.

Jak najlepiej wietrzyć?

Po pierwsze, na czas wietrzenia należy skręcić ogrzewanie. Następnie przez 5-10 minut na przestrzał otworzyć okna we wszystkich pomieszczeniach tak, aby doszło do przeciągu. Potem zamykamy okna i podkręcamy grzejniki.

Najlepiej wietrzyć mieszkanie dwa razy dziennie: rano, po przebudzeniu i wieczorem, tuż przed udaniem się na spoczynek.


Wyróżnienia i certyfikaty

Staramy się spełniać oczekiwania Klientów poprzez ścisłą współpracę od momentu identyfikacji potrzeb, poprzez opracowanie koncepcji, projekt, dostawę urządzeń, montaż, uruchomienie, regulację, aż po zapewnienie serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego.

Ilustracja przedstawia zdobyte certyfikaty i nagrody m.in. Gazelę Biznesu 2015 więcej »

Referencje

Sposób, w jaki działamy, najlepiej prezentują opinie Odbiorców naszych usług. Uwagi i sugestie Klientów są dla nas wytycznymi, które wskazują kierunki rozwoju „PEC”. Dlatego jesteśmy wdzięczni za każdy sygnał, który pomoże nam podnieść jakość świadczonych usług na jeszcze wyższy poziom.

Ilustracja przedstawia referencje udzielony przez naszych klientów. więcej »