Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility
 • Ciepło to nasza
  specjalność

 • Ciepło to nasza
  specjalność

 • Ciepło to nasza
  specjalność

 • Ciepło to nasza
  specjalność

tree

Dlaczego warto wymienić „junkersy” na instalację ciepłej wody?

Trzy najważniejsze powody, dla których wspólnota powinna pomyśleć o wymianie podgrzewaczy na instalację ciepłej wody.

1. Bezpieczeństwo
Ciepła woda w każdym kranie, to z pewnością bardzo wygodne rozwiązanie, ale najważniejsze, że pozbywając się z bloku „junkersów”, eliminujemy źródło potencjalnych zagrożeń. Nasze rodziny mogą spać spokojnie, bo mamy pewność, że sąsiad nie podtruwa nas tlenkiem węgla.

2. Mniej obowiązków i w zgodzie z przepisami
Rezygnując z „junkersa”, uwalniamy się od obowiązku corocznego przeglądu podgrzewacza i instalacji kominowej oraz związanych z tym kosztów. Dodatkowo, dostosowujemy się do aktualnych przepisów budowlanych i przeciwpożarowych.

3. Prawdopodobnie najtańsza z opcji
Budowa instalacji ciepłej wody jest o wiele tańsza niż wymiana podgrzewaczy i wkładów kominowych. Jest jedynym rozwiązaniem w przypadku pomieszczeń o małej kubaturze, w których gazowych podgrzewaczy w ogóle być nie powinno.

Chcesz wiedzieć więcej? Zobacz: Uwolnij się od “junkersa”


Wyróżnienia i certyfikaty

Staramy się spełniać oczekiwania Klientów poprzez ścisłą współpracę od momentu identyfikacji potrzeb, poprzez opracowanie koncepcji, projekt, dostawę urządzeń, montaż, uruchomienie, regulację, aż po zapewnienie serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego.

Ilustracja przedstawia zdobyte certyfikaty i nagrody m.in. Gazelę Biznesu 2015 więcej »

Referencje

Sposób, w jaki działamy, najlepiej prezentują opinie Odbiorców naszych usług. Uwagi i sugestie Klientów są dla nas wytycznymi, które wskazują kierunki rozwoju „PEC”. Dlatego jesteśmy wdzięczni za każdy sygnał, który pomoże nam podnieść jakość świadczonych usług na jeszcze wyższy poziom.

Ilustracja przedstawia referencje udzielony przez naszych klientów. więcej »