• Ciepło to nasza
  specjalność

 • Ciepło to nasza
  specjalność

 • Ciepło to nasza
  specjalność

 • Ciepło to nasza
  specjalność

tree

Dlaczego warto wymienić „junkersy” na instalację ciepłej wody?

Trzy najważniejsze powody, dla których wspólnota powinna pomyśleć o wymianie podgrzewaczy na instalację ciepłej wody.

1. Bezpieczeństwo
Ciepła woda w każdym kranie, to z pewnością bardzo wygodne rozwiązanie, ale najważniejsze, że pozbywając się z bloku „junkersów”, eliminujemy źródło potencjalnych zagrożeń. Nasze rodziny mogą spać spokojnie, bo mamy pewność, że sąsiad nie podtruwa nas tlenkiem węgla.

2. Mniej obowiązków i w zgodzie z przepisami
Rezygnując z „junkersa”, uwalniamy się od obowiązku corocznego przeglądu podgrzewacza i instalacji kominowej oraz związanych z tym kosztów. Dodatkowo, dostosowujemy się do aktualnych przepisów budowlanych i przeciwpożarowych.

3. Prawdopodobnie najtańsza z opcji
Budowa instalacji ciepłej wody jest o wiele tańsza niż wymiana podgrzewaczy i wkładów kominowych. Jest jedynym rozwiązaniem w przypadku pomieszczeń o małej kubaturze, w których gazowych podgrzewaczy w ogóle być nie powinno.

Chcesz wiedzieć więcej? Zobacz: Uwolnij się od “junkersa”


Wyróżnienia i certyfikaty

Staramy się spełniać oczekiwania Klientów poprzez ścisłą współpracę od momentu identyfikacji potrzeb, poprzez opracowanie koncepcji, projekt, dostawę urządzeń, montaż, uruchomienie, regulację, aż po zapewnienie serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego.

więcej »

Referencje

Sposób, w jaki działamy, najlepiej prezentują opinie Odbiorców naszych usług. Uwagi i sugestie Klientów są dla nas wytycznymi, które wskazują kierunki rozwoju „PEC”. Dlatego jesteśmy wdzięczni za każdy sygnał, który pomoże nam podnieść jakość świadczonych usług na jeszcze wyższy poziom.

więcej »